O FIRMIE
OFERTA
ZAPYTANIE
KONTAKT
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o promocjach i nowościach wpisz e-mail
Drzwi antywłamaniowe
Zamki, klucze
Serwis 24h
Usługi
Master Key
Komputerowe dorabianie kluczy
OFERTA


 • Master Key
 • Master key

  MasterKey to rozwiązanie techniczne, którym zainteresowanie na polskim rynku wzrasta w bardzo szybkim tempie. MasterKey to system, który pozwala na otwarcie jednym kluczem wszystkich lub części.

  MASTERKEY (inaczej: układ centralnego otwierania, system klucza generalnego, system kapitański, układ klucza "matki") to system, który pozwala na otwarcie jednym kluczem wszystkich lub części pomieszczeń znajdujących się w systemie. Dostęp poszczególnych pracowników do pomieszczeń określany jest przez zarządzającego obiektem.
  Każdy pracownik np. w firmie otrzymuje klucz, którym otwiera drzwi - wyjście do firmy oraz drzwi do swojego pomieszczenia. Im wyższy rangą pracownik - tym większe prawo dostępu. Na przykład kierownik dodatkowo otwiera jednym kluczem pomieszczenia podległych mu pracowników, a dyrektor - wszystkie. Oprócz tego mogą istnieć i inne powiązania.
  Na przykład każda sprzątaczka może niezależnie otwierać jednym kluczem wszystkie lub część pomieszczeń na "swoim" piętrze.

  W ofercie naszej Firmy znajdziecie państwo produkty renomowanych firm m.in. GERDA, LOB, CR, S.A.B., ISEO, FAB, KESO, EVVA, ZI IKON, ASSA, ABLOY.